XVII Konferencja PRZESTĘPCZOŚĆ UBEZPIECZENIOWA 2014
Zgłoś uczestnictwo

MIEJSCE I DATA

3-4 kwietnia 2014
Hotel Radisson BLU 
Szczecin

HOTEL RADISSON BLU, Szczecin


Tegoroczna konferencja odbędzie się w nowoczesnym centrum hotelowo-konferencyjno-bankietowym – Hotelu Radisson BLU, mieszczącym się przy placu Rodła 10 w Szczecinie. Hotel mieści się w centrum Szczecina, 15 minut pieszo od dworca PKP.

Hotel Radisson BLU to hotel położony w sercu miasta. Posiada nowoczesne zaplecze konferencyjno – bankietowe. Foyer hotelu dodatkowo pozwala na zaaranżowanie wystawy. Piętro konferencyjno – bankietowe hotelu zostało gruntownie odnowione, zapewniając Państwu jeszcze większy komfort i nowoczesność. Do Państwa dyspozycji pozostaje również Business Center, które oferuje pełne wyposażenie biurowe: bezpośredni dostęp do linii telefonicznej, faksu, ISDN, komputera i poczty elektronicznej, drukarki i ksera.

Z myślą o Państwa dobrym samopoczuciu, hotel przygotował także bogatą ofertę wellness. Instytut SPA, oprócz zabiegów relaksacyjnych, profesjonalnych masaży oraz odnowy biologicznej, oferuje gamę zabiegów upiększających: fitness, basen, saunę oraz jacuzzi.

Oferta noclegowa
Organizator przygotował dla Państwa specjalną ofertę noclegową w Hotelu Radisson BLU, w którym odbędzie się konferencja.

UWAGA!!!
Uczestnicy konferencji dokonują rezerwacji miejsc noclegowych
we własnym zakresie.
Opłata za udział w konferencji nie pokrywa kosztu zakwaterowania w hotelu.

Przy rezerwacji pokoi prosimy o powoływanie się na hasło "EXPO" (podanie hasła upoważnia do uzyskania zniżki, w podanej niżej wysokości). Celem dokonania rezerwacji należy skontaktować się bezpośrednio z Hotelem Raddison BLU, w Szczecinie:

Hotel Radisson BLU
Plac Rodła 10
70-419 Szczecin
tel. 048 91 35 95 595
fax. 048 91 35 94 594
reservations.szczecin@radissonblu.com

Celem rezerwacji pokoju należy wypełnić i wysłać do Hotelu
zamieszczony w lewym dolnym rogu strony (w zakładce "DO POBRANIA")
"Formularz referwacji hotelu" (pdf)

Ceny pokoi:
pokój jednoosobowy – 250,00 zł/ doba
pokój dwuosobowy – 250,00 zł/ doba
Powyższe ceny obejmują: bogate śniadanie w formie bufetu, wstęp wolny do Fitness Word z siłownią i basenem, bezpłatne, bezprzewodowe łącze internetowe, podatek VAT.
UWAGA!!! Hotel gwarantuje dostępność pokoi w powyższych cenach jedynie do 17.03.2013 r.Po tym terminie pokoje (w standardowych cenach - bez upustów) będą udostępniane gościom jedynie w miarę dostępności miejsc.


Organiztor  
  

 Partnerzy